Szybki Kontakt

PPHU PREFA-BUD Krzysztof Czyżak
ul. Prosta 17
72-510 Wolin

Tel. 91 32 60 416
Fax. 91 32 60 469

695-929-180
695-929-160

biuro@prefa-bud.pl
k.czyzak@prefa-bud.pl

PREFA-BUD - O firmie

Witam serdecznie na stronie internetowej firmy PPHU PREFA-BUD

Dziękuję za zaufanie tym którzy skorzystali z moich usług jak i zapraszam państwa do współpracy w zakresie wynajmu wysięgników. Wykonywania i naprawy dachów oraz elewacji i innych prac zawartych na niniejszej stronie.

Firma PPHU PREFA-BUD powstała w 1998 roku jako firma ogólnobudowlana, specjalizująca się w budowaniu budynków i budowli w stanie surowym. W wyniku doświadczeń nabytych przez lata wyspecjalizowaliśmy się w pracach dekarskich, blacharskich, dekarsko – blacharskich, w pracach konstrukcyjnych dachów, więźbach, domów oraz budynków w technologii drewnianej i tradycyjnej.

Zdobyte doświadczenie jako dekarz czy blacharz budowlany poparte jest uczestnictwem w różnego rodzaju szkoleniach, kursach i egzaminach. Posiadam niezbędne szkolenie w dziedzinie demontażu i utylizacji materiałów zawierających azbest zdobyte w instytucie azbestów w Łodzi.

Firma posiada certyfikat autoryzowanego wykonawcy w firmie Pruszyński-Nowicki z siedzibą w Motańcu w technologii blach aluminiowo-tytanowych na rąbek oraz pozostałych pokryć z szerokiej gamy firmy Blachy Pruszyński. W roku 2010 uzyskałem tytuł mistrz dekarz oraz mistrz blacharz budowlany składając państwowy egzamin w Bydgoszczy.

W zakresie prac wysięgnikami / podnośnikami koszowymi posiadam również podstawowe szkolenie w zakresie operatora jak i uprawnienia konserwatora poparte państwowymi egzaminami w łodzi i warszawie w urzędzie dozoru technicznego. Dach to dobry dekarz a dobry dekarz to wyposażony warsztat dekarski, własny profesjonalny sprzęt, podnośnik koszowy, rusztowanie – wszystkie te i wiele innych rzeczy znajdziesz właśnie tu.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z usług

Współpracujemy z: